ویژگیهای یک سایت خوب

ویژگیهای یک سایت خوب

1395 مرداد,3
|
0 نظرات
نوشته شده : مدیر اصلی مدیر

ویژگی های یک سایت خوب را می توان در موارد زیر دید:

اولین چیزی که بایستی در طراحی سایت رعایت شود داشتن یک سری برگه هاست،‌ این برگه ها شما صفحه‌ي درباره ما، که شامل توضیحات کاملی از کسب و کار شما و مدیر سایت است که باعث آشنا شدن بازدیدکنندگان و جلب اعتماد آن ها به شما خواهد شد.

سایت خود را تازه نگه دارید. بر خلاف یک مطلب چاپی، یک سایت اینترنتی پروژه ای نیست که یکباره به پایان برسد بلکه پروژه ای دائم است. باید آماده باشید تا بنا به نوع سایت، حداکثر ماهی یکبار مطالب آنرا به روز کنید و بخشهای تاریخ گذشته را بردارید. داشتن بازدیدکنندگان دائم بسیار مطلوب است، پس باید به آنها دلیلی برای بازگشت بدهید، چیزی مثل یک سرویس خاص (برای مثال e-mail رایگان) ،طلاعات روز یا مطالبی که متخصصین سایت شما قادر به ارائه آن هستند.

سادگی: بهترین راه برای جذب بازدیدکنندگان داشتن محتوای با ارزش و سازماندهی شده با طراحی زیبا و جذاب است. داشتن یک سایت ساده و کاربردی یک امتیاز محسوب می گردد.

وضوح صفحه نمایش: وضوح ضفحه نمایش کامپیوترها در حال افزایش است. امروزه بیشتر مخاطبین سایت ها از وضوح صفحه نمایش ۷۶۸*۱۰۲۴ استفاده می کنند، اگرچه شما باید توجه داشته باشید که اگر سایت شما در این تنظیمات زیبا دیده می شود در تنظیمات دیگر نیز به درستی کار کند.