چگونه گوگل را به استخدام خود در آوریم؟

چگونه گوگل را به استخدام خود در آوریم؟

1395 مرداد,3
|
0 نظرات
نوشته شده : مدیر اصلی مدیر

بحثی که در اینجا مطرح است دریافتن روش ها و راهکارهایی است که به جلب توجه بیشتر موتور جستجوی گوگل کمک می کند.

برای عملی شدن ان کار ایستی کمر هت ببندید و پشتکار داته باشید و مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- در طراحی سایت به تصاویری که استفاده می کنید دقت کنید:

تصاویر سرعت بارگذاری صفحه را کند می کنند با اینکه هم اکنون سرعت اینترنت در کشور نسبت ب سال های قبل کمی ببود یافته ولی این مسئله نمی تواند شما را از این نکته قافل کند بنابر این در استفاده از تصاویر سایز آنها را مطابق با سایز محل نمایش آن ها در نظر بگیرید و فرمت فایل را مطابق اولویت GIF, PNG, JPG در نظر بگیرید یعنی ابتدا سعی کنید فرمت تصاویر GIF باشد و اگر کیفیت مطلوب را نمی رساند از فرمت های دیگر استفاده کنید.

۲- در انتخاب زبان برنامه نویسی سایت یا CMS مورد استفاده دقت کنید به دلیل تنوعCMS های شرکتی که اغلب پولی هستند از آن ها صرف نظر می کنیم و اولویت را با انتخاب WordPress, Joomla در نظر می گیریم به دلیل مدیریت بهتر افزونه ها ونیز امکان انتشار سریع تر مطالب به همراه امکان Shar مطلب در هنگام ذخیره و بسیاری قابلیت های دیگر توصیه می کنیم ابتدا نیاز خود را با WordPress بسنجید و اگر پاسخگو نبود به سراغ جوملا بروید.

۳- تگ های بخش Header سایت را مطابق قوانین گوگل تنظیم کنید. برای مثال حتما برای هر صفحه عنوان جدا و توضیحات جدا در نظر بگیرید و از وجود تگ های title , description, … مطمئن شوید.

۴- به بدنه اصلی سایت دقت کنید قسمت کد صفحات را ببینید بررسی کنید تگ های h1, h2, h3 در صفحات وجود داشته باشند و به ترتیب اولویت کلمات یا عبارات مورد نظر جهت جستجو در تگ ها آن ها را بگنجانید.

۵- قالب سایت خود را دائم تغییر ندهید و با فاصله زمانی حداقل چند ماه اینکار را انجام دهید بیشتر تمرکز خود را در افزودن و بروز کردن مطالب سایت قرار دهید. اگر جایی مجبور شدید کیفیت را فدای بهینه سازی سایت بکنید اگر به کل کار لطمه نمی زند توصیه می کنیم این کار را انجام دهید چرا که یک سایت با کیفیت عالی وقتی دیده نشود به درد خودتان می خورد!!!

۶- مطلب، مطلب، مطلب!!! همیشه مطلب اضافه کنید و از ثبت مطلب در نقشه سایت مطمئن شوید و بلافاصله مطلب جدید را در شبکه های اجتماعی به اشتراک با دیگران قرار دهید. پشتکار در اینجا به درد می خورد!! شما باید هر روز سر یک زمان مشخصی اقدام به بروز رسانی سایت کنید آن هم با مطالبی که کپی شده از جایی نباشند و برای کاربران جالب باشند.

ملاحظه می کنید تا اینجا نکات زیادی ذکر شد اما اصلا صحبت از لینک های بیرونی یا تبادل لینک به میان نیامد دلیل این امر اهمیت نداشتن لینک سازی نیست بلکه خواستیم به شما گوش زد کنیم گه بهینه سازی سایت و جلب توجهموتور جستجوی گوگل فقط داشتن لینک در سایت های دیگران نیست!!!