چگونه امار بازدید سایت را بالا ببریم؟!

چگونه امار بازدید سایت را بالا ببریم؟!

1396 دی,6
|
0 نظرات
نوشته شده : مدیر اصلی مدیر

یکی از مهمترین سوالات صاحبان وبسایت که در حال رشد وبسایت خود میباشند این است که “چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببریم” در همین موضوع پیشنهاد همیشگی ما به صاحبان وبسایت و شرکت های طراحی سایت این است که از روش های رایگان که همیشه موجود میباشد استفاده کنند یکی از بهترین روش برای موضوع چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببریم افزایش ورودی از طریق گوگل است که در این مطلب “راهکار های افزایش ورودی از طریق گوگل“به صورت کامل در رابطه با این موضوع صحبت کردیم.

در پاسخ به  سوال چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببریم؟! میتوان موارد زیادی را مطرح کرد اما در این مقاله سعی خواهیم کرد مهمترین عناوین را مطرح کنیم :

 محتوای خاص و تخصصی ایجاد کنید 

گوگل به وبسایت هایی که حول یک موضوع مشخص فعالیت دارند اهمیت بسیار زیادی میدهد سعی کنید مقالاتی که در وبسایت خود وارد میکنید دقیقا مرتبط با وبسایت و موضوع کاری شما باشد مثلا اگر موضوع کاری شما سئو در کرمان میباشد در حول محور سئو مقالات خود را وارد کنید در غیر این صورت گوگل به وبسایت شما ارزش بالایی قرار نمیدهد.

محتوای کپی ایجاد نکنید 

سعی کنید محتوای اختصاصی تولید کنید و محتوای وبسایت خود را از جایی کپی نکنید در صورتی که هم محتوای وبسایت خود را از جایی کپی کردید لینک منبع را ذکر کنید این کار باعث میشود که لااقل امتیاز منفی کمتری نسبت به ذکر نکردن لینک منبع از طرف گوگل بگیرید.

حتما بخوانید  انتظارات مشتریان از فروشگاه اینترنتی

اتشار مطلب خود در شبکه های آنلاین

 

یکی از مهمترین پاسخ هایی که ما به مشتریانمان در رابطه با سوال چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببریم میدهیم این است که زمانی که مطلبی در سایت شما منتشر میشود حتما ان مطلب را در شبکه های اجتماعی نظیر توییتر ، فیسبوک ، گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این کار علاوه بر اینکه اعتبار شما را نزد گوگل بالا میبرد باعث میشود افرادی که در شبکه های اجتماعی مطلب شما را میبینند به وبسایت شما سر بزنند و آمار بازدید سایت شما افزایش پیدا میکند.

ساختار پیوند های سایت خود را بهینه سازی کنید:

الف)از آدرس های ساده استفاده کنید 

یکی دیگر از پاسخ ها به سوال چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببریم این است که ساختار پیوند های خود را بهینه سازی کنید .در الگوریتم‌های گوگل ساختار آدرس ها از اهمیت و ارزش بسیار زیادی برخوردار است که  رعایت درست این موضوع می‌تواند در افزایش وررودی گوگل تأثیر زیادی داشته باشد. یکی از پیشنهاد های که گوگل برای ساختار آدرس داده است ساده بودن URL است. به این معنی که به جای به کار بردن  هر کلمه ای در آدرس، از کلمات کلیدی مؤثر در سئو سایت استفاده نمایید.

ب) عنوان با URL لازم نیست یکی باشد

نکته‌ای که باید در URL‌ به کار برد این است که نباید دقیقا با عنوان مطلب یکی باشد به این دلیل که ممکن است عنوان دارای کاراکترهای زیادی باشد و طولانی باشد، اگر همان را دقیق در URL به کار ببرید خوانایی آن کاهش یافته و معمولا آدرس صفحه‌هایی با طول کوتاه باعث ورودی مناسبی از گوگل می‌شوند.  همچنین استفاده از کلمات کلیدی در URL باعث افزایش ورودی گوگل می‌شود.

حتما بخوانید عواملی که باعث خروج کاربران از وبسایت شما می شود

ج) تفاوت URLها با هم

 

نکته دیگری که در ساختار URL باید دقت کنید استفاده از یک URL برای موضوع خاص است. اگر شما محتوای گوناگون برای یک موضوع تولید کنید ممکن است گوگل به دلیل شباهت زیاد URLها با هم مطالب را کپی در نظر گرفته بنابراین در افزایش ورودی گوگل تأثیر منفی داشته باشد.

نتیجه‌گیری

 

سعی کنید نکات گفته شده در مقاله بالا را به صورت کامل اجام دهید تا سوال همیشگی “چگونه آمار بازدید سایت را بالا ببریم” برای شما بوجود نیاید با رعایت نکات فوق میتوانید ترافیک رایگان زیادی از طریق گوگل برای وبسایت خود بدست آورید. این نکته را مثل همیشه یادآور میشویم که ما همیشه آماده پاسخ گویی به سوالات شما در سایت dualp.ir هستیم در صورتی که در هر مرحله از طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت و یا هر قسمت دیگر به مشکل برخوردید میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید همکاران ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

 

 

 

 

 

کد را وارد کنید