مشاوره ، طراحی وب سایت و برنامه نویسی در رفسنجان

پردازش پارسیان

با عضویت در وب سایت پردازش پارسیان از تمامی اخبار و تخفیفات ما باخبر شوید. 

مانیتورینگ وبسایت و سرورها

مانیتورینگ عملی برای مشاهده وضعیت یک سیستم، یک سرور یا سایت می باشد.

مانیتورینگ وبسایت و سرورها

   با استفاده از مانیتورینگ مداوم سایت و وضعیت هاست خود، می توانید به موقع از وجود مشکلات باخبر شده و نسبت به رفع آن ها اقدام نمایید.

مانیتورینگ عملی برای مشاهده ی وضعیت یک سیستم ، یک سرور یا سایت می باشد.
برای مثال یک سایت، یک سرور و یا سیستم شما می تواند در هر لحظه یک وضعیتی داشته باشد، با نرم افزار ها و برنامه های مانیتورینگ می توانید وضعیت لحظه ای سایت، سرور و شبکه ی مخابراتی خود را بررسی نمایید و گزارشات لحظه ای از اشکالات و خطاهای موجود در سرویس خود را مشاهده نمایید.
تمامی سرور ها ، سرویس ها و سیستم های شبکه نیاز به مانیتورینگ و مانیتور شدن دارند.

به صورت کامل تر ، مانیتورینگ به معنای رصد کردن پیوسته و مداوم یک سرویس می باشد. این بدین منظور می باشد که هر گاه برای سیستم یا سرور شما مشکلی به وجود آمد، به صورت آنی از طریق سیستم های اطلاع رسانی مطلع شوید.
رصد کردن و مدیریت منابع کامپیوتر از جمله برنامه های کاربردی می باشد که به طور مداوم مورد استفاده ی افراد مختلف بوده و با افزایش تکنولوژی و ورود به دنیای دستگاه های هوشمند و تکنولوژی های هوشمند جدید، این اپلیکیشن ها نیز جایگاه خود را بیشتر محکم نموده و در تمامی این تکنولوژی ها نفوذ نموده اند.

اپلیکیشن های مانیتورینگ منابع، از کامپیوتر گرفته تا موبایل های هوشمند شما را مانیتور نموده و اطلاعات بسیار دقیق و کاملی در مورد میزان و نحوه مصرف کلیه اجزاع و برنامه های دستگاه را ارائه می دهند.
بزرگترین مشکل در مورد ویندوز این است که وقتی دنبال ابزاری برای مدیریت منابع می‌گردید، با گزینه‌های بسیار زیادی مواجه می‌شوید ولی برنامه ی کاربردی که در ویندوز ، به همراه خود ویندوز ارائه گردیده است، گزینه ی بسیار مناسب و نرم افزار بسیار قوی در زمینه مانیتورینگ منابع سیستم می باشد.

ابزاری جهت مدیریت و آنالیز میزان مصرف اجزای سخت افزاری و نرم افزاری از منابع سیستم می باشد.

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری ، کسب و کار ها و تجارت ها بر روی بستر اینترنت و شبکه ارائه می گردند. حال اگر سرور یا هاست شما قطع شود و به عبارتی Down گردد، خسارت بسیار زیادی بر کسب و کار و تجارت آنلاین شما وارد می شود.

در زمینه ی شبکه و اینترنت ، همانطور که می دانید، موتور های جستجویی مانند گوگل (Google.com) و سایر موتور های جوستجو، به وب سایت هایی که دائما دچار قطعی می باشند و از کیفیت بالایی برخوردار نمی باشند اهمیت بالایی نخواهند داد و این موضوع منجر به کاهش رتبه سایت شما می گردد.

چطور می توانیم نظارت همیشگی جهت در دسترس بودن یا Uptime همیشگی سرور داشته باشیم؟
برای رفع مشکل رصد عملکرد سایت یا سرور می توان از ابزار های مفیدی که جهت این کار تعبیه شده است استفاده نمایید، و با به کاربردن آن ها گزارشات لحظه ای از آمار سایت خود داشته باشید.
با استفاده از مانیتورینگ مداوم سایت و وضعیت هاست خود، می توانید به موقع از وجود مشکلات باخبر شده و نسبت به رفع آن ها اقدام نمایید.

آیا میخواهید باما کار کنید؟

باور داریم دنیا همیشه در حال تغییر است و ما همیشه باید در جریان تغییرات , ابداعات و راه کارهای نوین پیشرو باشیم.

بیشتر آیا میخواهید - باما کار کنید؟
Web Analytics