مشاوره ، طراحی وب سایت و برنامه نویسی در رفسنجان

پردازش پارسیان

با عضویت در وب سایت پردازش پارسیان از تمامی اخبار و تخفیفات ما باخبر شوید. 

تولید نرم افزار های موبایل

طراحی و تولید نرم افزار های موبایل با آخرین متد روز دنیا

 تولید نرم افزار های موبایل

امروزه وسایل پرتابل (موبایل، تبلت، لپ تاپ و ...) بسیار متداول تر از قبل است و پیش بینی می شود در آینده بسیار نزدیک استفاده از آنها از کامپیوتر ها هم پیشی بگیرد. لذا نرم افزار ها و سیستم های نرم افزاری به ناچار باید جای خود را به اپلیکیشن های موبایل بدهند. ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم .

* طراحی منعطف و کاربر پسند          * خدمات و پشتیبانی مستمر           * خدمات و پشتیبانی مستمر            * به روز رسانی

 

طراحی و تولید نرم افزار های موبایل پردازش پارسیان شامل:

Android(شرکت گوگل برای تلفن همراه و همچنین چندین تبلت و هم اکنون برای تلویزیون نیز عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. این سیستم عامل اوپن سورس است و برپایه هسته لینوکس بنا شده است. نرم افزارهای جانبی اندرویدی (برنامه های اندروید) با استفاده از زبان جاوا نوشته می شوند و برای ارتباط با لایه های زیرین سیستم عامل می توانند از کتابخانه های جاوایی اندروید استفاده کنند پردازش پارسیان با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار آندروید، تمامی نیاز های شما را در زمینه طراحی، برنامه نویسی و تولید برنامه و نرم افزارهای آندروید، برطرف خواهد کرد)

Windows Phone(ویندوز فون سیستم‌عاملی است که توسط شرکت مایکروسافت برای گوشی‌های هوشمند می باشد.با منتشر شدن ویندوز 10 و یکپارچه سازی ماکروسافت ، سیستم عامل ویندوز فون بازار بهتری کسب خواهد کرد. در حال حاظر تعداد نرم افزارهای با زبان فارسی در فروشگاه ماکروسافت بسیار کم می باشد ، ولی کاربران فارسی زبان آن در هر لحظه در حال افزایش است. با اینکه دانش طراحی نرم افزارهای ویندوز فون در حال حاظر تخصص نو ظهوری می باشد ، و شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت نمی کنند پردازش پارسیان با انجام پروژه های مختلف داخلی و خارجی در این زمینه تجربیات خوبی را به دست آورده است)

IOS(سیستم عامل طراحی شده انحصاری برای اپل می باشد با افزایش تقاضای کاربران به محصولات شرکت اپل مثل آی فون،آی پد، آی پود همچنین تمایل کاربران به استفاده و بهره مندی از اپلیکیشن های طراحی شده برای سیستم عامل آی او اس ، گروه نرم افزاری پردازش پارسیان را بر آن داشت تا با تلاش تیمی متخصصین توانمند به طراحی نرم افزار های مورد نیاز بپردازند این گروه جوان و فعال آماده پذیرش سفارشات و ارائه همکاری جهت طراحی نرم افزار های آیفون می باشد)

آیا میخواهید باما کار کنید؟

باور داریم دنیا همیشه در حال تغییر است و ما همیشه باید در جریان تغییرات , ابداعات و راه کارهای نوین پیشرو باشیم.

بیشتر آیا میخواهید - باما کار کنید؟
Web Analytics